Kontakt

Telefón +421 (0) 948 17 07 17
E-mail megadiely@megadiely.sk
Otváracie hodiny
Pondelok-Piatok: 9.00-17.00 hod

Prečo nakupovať u nás


NAJVÄČŠIA PONUKA - VIAC AKO 2 MILIÓNY AUTODIELOV

Najväčší obchod náhradných dielov online. Nonstop aktualizovaný tovar, dostupnosť a ceny. Technické informácie k dielom Vám zabezpečia vyhľadanie a kúpu správneho dielu 24 hod denne.


NAJLEPŠIE VYHĽADÁVANIE AUTODIELOV- KATALÓG TECDOC

U nás nakupujete a vyhľadávate diely v najväčšom katalógu náhradných dielov na svete - v nemeckom systéme TecDoc Information System GmbH, ktorý obsahuje stále najnovšie aktuálne informácie o viac ako 3 miliónoch náhradných dieloch, ďalšie milióny ilustrácii a technických informácii. Katalóg TecDoc je zárukou, že autodiel ktorý v ňom nájdete je 100% vhodný na montáž do Vášho auta. Katalóg TecDoc obsahuje výhradne originálne značkové diely schválené na použitie výrobcami vozidiel.


NAJVYŠŠIA KVALITA AUTODIELOV- ORIGINÁLNE ZNAČKOVÉ DIELY

Každé moderne auto, aj to Vaše sa skladá z 80 percent z autodielov, ktoré výrobcovi auta dodávajú na montáž v automobilke externí dodávatelia – svetoví značkoví výrobcovia náhradných dielov, vyrábajúcich diely označené ako originálne OE diely do prvovýroby a vyrábajúcich v tej istej kvalite aj náhradné diely označené originálnym logom výrobcu dielu.
Európsky parlament v špeciálnej rezolúcii z r. 2012 rozhodol, že aj pri oprave auta v záručnej dobe, môžete Vy rozhodnúť ktorý servis navštívite a aké diely sa použijú na opravu Vašeho auta bez straty záruky, okrem prípadu keď výrobca musí odstrániť chybu, ktorá vznikla na aute pri výrobe na svoje náklady.
To znamená, že výberom kvalitného servisu a použitím náhradných dielov od nás, Vaše auto bude servisované v rovnakej kvalite ako v autorizovanom servise, ale za výrazne nižšie ceny.
U nás kúpite výhradne originálne homologované značkové diely najvyššej kvality, ktorú garantujú značkoví svetoví a európski výrobcovia s plnou zárukou na diel od výrobcu.


NAJNIŽSIE CENY- SKUTOČNOSŤ

Snažíme sa Vám neustále ponúknuť tie najnižšie ceny na celý sortiment a tiež pravidelne ešte lepšie ceny na tovar v akcii. Pre veľkoodberateľov a zmluvných odberateľov máme ešte výhodnejšie podmienky na nákup a dovoz tovaru.


STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA - PRESVEDČTE SA

Vaša spokojnosť je najdôležitejšia, preto Vám chceme neustále pomáhať pri správnom výbere dielov, čo najrýchlejšom dodaní tovaru a riešiť s Vami všetko čo potrebujete k rýchlej, kvalitnej a lacnej starostlivosti o Vaše auto.